Top

Nasza firma istnieje od 2006 roku, początkowo świadcząc usługi drobnicowe wyłącznie pojazdami do 3,5 tony w ruchu krajowym. Od 2010 roku równolegle zaczęliśmy oferować naszym klientom transport naczepami 13,6 m w ruchu krajowym i międzynarodowym. Obecnie świadczymy usługi transportu praktycznie każdej wielkości pojazdami od 2 do 34 palet, zarówno w standardowej wysokości jak i typu mega. Posiadamy również samochody z windą załadowczą a także z możliwością przewozu materiałów niebezpiecznych ADR i odpadów.

Dysponowanie zróżnicowana flotą pozwala nam na elastyczność i skuteczność obsługi każdego z naszych Klientów . Każdy z pojazdów posiada licencje uprawniające do wykonywania transportu zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Przewozy organizowane są zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz specjalnymi instrukcjami zleceniodawcy. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system GPS, co z kolei pozwala nam na większą kontrolę powierzonych nam ładunków i dokładniejszą informację o drodze.

Obecnie nasza firma specjalizuje się głównie w transporcie międzynarodowym Polska-Chorwacja oraz Polska-Słowenia. Posiadamy wszelkie uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych ADR, a nasi kierowcy regularnie przechodzą odpowiednie kursy pozwalające na przewóz takich towarów.

Nasza bogata flota pozwala na wszelkiego rodzaju transport pomiędzy Polską a Chorwacją i Słowenią, w tym:

  • transport drobnicowy odpadów i towarów niebezpiecznych
  • transport pełnopojazdowy ładunków ADR
  • ekspresowy transport Polska-Chorwacja oraz Polska-Słowenia

Obsługiwane kraje

Operacje transportowe w ruchu międzynarodowych organizujemy głównie między krajami Europy środkowo-wschodniej a Bałkanami (Chorwacja, Słowenia).

Chorwacja Słowenia



Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt. w godzinach 7:00-20:00.

+48 506 059 909
biuro@adriatika.pl